Rohamosan közeledik a 2025-ös Japan Mobility Show, így a különböző márkák egymás után jelentik be, hogy milyen járművekkel készülnek a rendezvényre. A Toyota például extrém koncepciókat hoz, a Mazda pedig úgy tűnik, hamarosan dizájnnyelvet vált.
Erre utal legalábbis a gyártó friss bejelentése, mely szerint egy olyan tanulmányt mutatnak be október 29-én, ami a "jövő Mazda járműveinek vízióját" hivatott megvillantani. Magáról a koncepcióról egyelőre egyetlen sejtelmes képet kaptunk.

A Mazda hozzátette még, hogy a modell illeszkedik a 2025-ös Japan Mobility Show jelmondatához, ami így hangzik: "A vezetés öröme hajtja a fenntartható holnapot." Ebből arra következtethetünk, hogy a rejtélyes autó valamilyen hibrid, vagy tisztán elektromos hajtásláncot rejt, és kiváló vezetési élményt ígér.
A Mazda sajtókonferenciáját az alábbi videóban élőben is közvetítik majd.
forrás: https://totalcar.hu/hirek/2025/10/15/sejtelmes-foton-a-mazda-jovoje-hamarosan-bemutatjak/
| Elérhetőségeink 2921 Komárom, Petőfi út 38. Tel: 34/344-384 Fax: 34/345-454 E-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Szerviz: 34/344-384 |
Nyitvatartás Szervíz: |





